ارزش ها و باورها

معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی قزوین، در راستای اهداف معین شده در چشم انداز ۲۰ ساله کشور و همگام با سایر ارکان نظام، بر آن است تا به عنوان رکنی اثرگذار در عرصه آموزش کشور، در تبدیل ایران اسلامی به جامعه­ای دانش بنیان، ایفای نقش نماید. معاونت آموزشی جهاددانشگاهی قزوین به عنوان سازمانی یادگیرنده و متعهد به جامعه، با نگاه به آینده و همگام با تحولات علمی و فناوری، جهت تعمیق بینش، گسترش دانش و مهارت در سطح ملی و منطقه­ای همت گمارده است. بهره مندی از نیروهای پرتلاش، متعهد، متخصص، نوآور و کارآمد، تعامل نظام­مند علمی و تخصصی با دانشگاه، انتقال و انتشار دانش و تجربه متخصصان و مراکز پژوهشی، شناسایی نیازهای آموزشی اساسی حال و آینده، استفاده از دستاوردهای پژوهشی و توان تخصصی مراکز علمی جهاد دانشگاهی و به کارگیری فناوری­های نوین، موجب اعتبار روز افزون و رشد موفق این مجموعه شده است. ما سعی نموده­ایم تا دوره­های آموزشی را در رشته­های گوناگون، بنا به درخواست و نیاز فراگیران و براساس انجام نیاز سنجی­های متعدد در سطح جامعه و سازمان­های متقاضی طراحی، تدوین و اجرا نمائیم.

ما بر این باوریم که یادگیری فرآیندی است چند مرحله ای و مستمر. کسب توانمندی و تجربه مهارت‌های جدید، تولید دانش نوین، تعمیق تعهدات حرفه ای، به عنوان بخشی از فرآیند کلی رشد با آموخته­های ما ساخته می­شود. ما به نظریه‌ها، پژوهش‌ها و رفتارهای حرفه ای به عنوان سرلوحه فرآیند یادگیری و تأمین اطلاعات تخصصی ارزش می‌نهیم. و با مسیرهای چندگانه یادگیری که مشتمل بر فناوری و مهارت­های حرفه­ای در حوزه اشتغال است برانیم تا در آموزش منشأ نوآوری بوده و به طور مداوم با استفاده از این منابع به دنبال راه حل‌های خلاقانه در فرآیند تعلیم و تعلم باشیم، علاوه بر اینکه این منابع خود خالق بستری مطمئن برای فعالیت‌ها و مباحث حرفه ای است.

امید است تا با استفاده از نظرات و پیشنهادات سازنده کلیه علاقمندان، بتوانیم سطح آموزشی دوره­ها را ارتقاء بخشیده و قدم­های تأثیر گذاری را در نیل به توسعه ایران اسلامی برداریم

مشترک آخرین مطالب ما در ایمیل خود شوید

آدرس : قزوین، چهارراه ولیعصر ، جنب بانک سپه | تلفن تماس : 9-02833376797