راهنمای ثبت نام

طبق مراحل ذیل می توانید بصورت آنلاین در دوره های مورد نظر ثبت نام نمایید.

توجه : برای ثبت نام طرح حکمت وارد این صفحه (صفحه راهنما طرح حکمت) شوید.

۱- فراگیرانی که برای اولین بار در مرکز آموزش جهاددانشگاهی اقدام به ثبت نام می نمایند برای ثبت نام ابتدا بر روی گزینه ثبت نام آنلاین کلیک نموده.

1

۲- سپس در اولین مرحله ثبت نام در پایین صفحه از قسمت مشخصات دوره و کلاس مشخصات دوره مورد نظر را انتخاب می نمایید

2

۳- در این قسمت برای ثبت مرکز از منوی مراکز، روی مرکز مورد نظر کلیک نمایید.

3

۴- در قسمت کارگروه، از منوی باز شده گروه موردنظر را کلیک نمایید.

4

۵- قسمت طبقه بندی از منوی باز شده روی طبقه موردنظر کلیک نمایید. در صورت عدم آگاهی از طبقه بندی دوره مورد نظر می توانید با شماره تماس های مراکز تماس حاصل فرمایید.

5

۶- با انتخاب طبقه بندی موردنظر در مرحله فوق، لیست کلاسها در قسمت کلاس ها به نمایش گذاشته می شود .با مشاهده اطلاعات هر کلاس، برای انتخاب کلاس موردنظر روی آیکون “به اضافه” در گوشه سمت چپ لیست کلاس کلیک نمایید

6

۷- با کلیک بر روی آیکون پنجرهای باز میشود. در صورتی که برای ثبت نام از تخفیف بهرهمند هستید کد تخفیف را از مرکز دریافت و در کادر “براساس کد” وارد نمایید.

7

۸- در قسمت “نوع پرداخت” دو نوع پرداخت نقدی و اقساطی وجود دارد که با توجه به میزان شهریه و شرایط دوره ممکن است فعال یا غیر فعال باشد. با انتخاب نوع پرداخت و کلیک در پایین صفحه روی آیکون انتخاببه مرحله بعد می روید.

8

۹- صورت اطمینان از دوره انتخابی روی گزینه “مرحله بعد” کلیک نمایید.

9

۱۰- سپس در پنجره باز شده مقرارت آموزشی و شرایط انصراف را به طور کامل مطالعه نموده و در صورت موافقت تیک “صحت موارد فوق الذکر را تأیید می نمایم” را فعال می نمایید. با این کار آیکون مرحله بعد فعال می گردد و با کلیک بر روی آن به مرحله بعدی می روید.

10

۱۱- مرحله اول با موفقیت انجام شده و در مرحله دوم مشخصات فردی را به طور کامل ثبت نموده و بر روی آیکون مرحله بعد کلیک نمایید.

11

۱۲- این مرحله پیش نمایش اطلاعات قبل از پرداخت الکترونیکی نمایش داده می شود. در صورت تایید صحت اطلاعات، آیکون تأیید نهایی را در پایین صفحه کلیک نمایید.

12

۱۳- اکنون مرحله سوم ثبت نام نیز به پایان رسیده است و در مراحل ثبت نام بالای صفحه تیک سبز رن فعال می شودف در ادامه آیکون پرداخت را انتخاب نمایید

13

۱۴- درصورت تکمیل عملیات پرداخت صفحه ای نمایان می گردد شامل اطلاعاتی نظیر رسید ثبت نام وکدفراگیر و رمز عبور که این اطلاعات جهت ورودهای بعدی به سیستم مورد نیاز است.

14

از این پس شما فراگیر معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان قزوین هستید و امکان استفاده از مزایا و طراح های جهاد دانشگاهی را دارا می باشید.

برای کسب اطلاع بیشتر با شماره تلفن ۶۶۷۶۳۳۳۳ تماس حاصل فرمایید.

به خانواده بزرگ جهاد دانشگاهی خوش آمدید

 

 

مشترک آخرین مطالب ما در ایمیل خود شوید

آدرس : قزوین، چهارراه ولیعصر ، جنب بانک سپه | تلفن تماس : 9-02833376797