معاونت آموزشی جهاددانشگاهی استان قزوین به اطلاع می رساند ثبت نام دوره آموزشی عطاری ویژه عطاران و کلیه علاقمندان به دریافت جواز کسب عطاری آغاز شد.

این دوره به مدت ۴۴ ساعت در مرکز آموزش های جهاددانشگاهی و با حضور تیمی از مدرسین برای اولین بار در استان برگزار می گردد.

کلیه متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام با شماره های ۹-۳۳۲۳۶۷۹۷ تماس و یا به صورت حضوری به آدرس سه را ه خیام جنب پاساژ علوی مراجعه فرمایند.

چکیده ای از گزارش خبرگزاری ایسنا در این خصوص:

برگزاری دوره آموزشی برای متصدیان عطاری‌ها


عباس طالبیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه قزوین،
 اظهار کرد: بالغ بر ۲۰۰ متصدی عطاری در سطح استان فعال هستند که تاکنون دوره‌های آموزشی پراکنده‌ای برای آنان توسط دانشگاه علوم پزشکی، اتحادیه عطاران، جهاددانشگاهی و سایر ارگان‌ها برگزار شده است. ما به دنبال برگزاری دوره‌ای منسجم برای متصدیان عطاری در استان هستیم تا طی آن مطالبی که یک عطار باید به آن اشراف داشته باشد آموزش داده شود.

از این رو دوره ای تحت عنوان آموزش عطاری ها برای اولین بار در استان با همکاری جهادانشگاهی قزوین برای عطاران برگزار خواهد شد و تمام عطاری‌ها باید این دوره را طی کنند و یکی از مواردی که در بازدیدهای بازرسان دانشگاه علوم پزشکی ملاک ارزیابی قرار خواهد گرفت وجود گواهی‌نامه این دوره است.

طالبیان با اشاره به اینکه این دوره در جهت افزایش اطلاعات و آگاهی عطاران برگزار خواهد شد و هدف ما بازدهی مطلوب است، عنوان کرد: جهاددانشگاهی مجوز برگزاری دوره را دریافت کرده است و باید فراخوان زده شود و با توجه به وجود تعداد بالای عطاری‌ها پیش‌بینی برگزاری چندین دوره آموزشی را داریم.
لینک کامل خبر:مشترک آخرین مطالب ما در ایمیل خود شوید

آدرس : قزوین، چهارراه ولیعصر ، جنب بانک سپه | تلفن تماس : 9-02833376797