برگزاری کارگاه آموزشی ” بهره وری در کسب و کار تعاونی” در استان قزوین

کارگاه آشنایی با مفاهیم نظریه‌ها، مدل‌ها، الگوها و تکنیک‌های بهره‌وری در کسب وکارهای تعاونی  توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با همکاری معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد قزوین در تاریخ‌های ۹۷/۰۸/۰۱ و ۹۷/۰۸/۰۲برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد قزوین، کارگاه دو روزه آشنایی با مفاهیم نظریه‌ها، مدل‌ها، الگوها و تکنیک‌های بهره‌وری در کسب وکارهای تعاونی در تاریخ یکم و دوم آبان ماه  برگزار شد. شرکت‌کنندگان در این کارگاه آموزشی، به مدت ۱۶ ساعت به صورت تئوری و عملی آموزش دیدند.

اهمیت، ضرورت و مهارت‌های کلیدی، موانع، اندازه‌گیری، تحلیل‌ و محاسبه شاخص‌های بهره‌وری در شرکت‌های تعاونی توزیعی، تولیدی و خدماتی و همچنین صورت حساب و تراز نامه مالی، از جمله مباحث این کارگاه بوده است.

این کارگاه در راستای تفاهم‌نامه همکاری سازمان تجاری‌سازی جهاددانشگاهی و امور‌ تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور ۳۴ نفر از مدیران شرکت‌های تعاونی سراسر استان، همکاران ستادی حوزه تعاون این اداره کل و شهر‌های تابعه استان برگزار شد.

شایان ذکر است، در پایان ، شرکت‌کنندگان برتر این دوره، برای گذراندن دوره‌های تکمیلی و پیشرفته به عنوان ارزیاب بهره‌وری، انتخاب خواهند شد.مشترک آخرین مطالب ما در ایمیل خود شوید

آدرس : قزوین، چهارراه ولیعصر ، جنب بانک سپه | تلفن تماس : 9-02833376797